О НАС

Профессиональной опыт — более 10 лет. Авторские эскизы, работа с идеями клиента, большой выбор каталожных вариантов. Индивидуальный подход к выполнению каждого заказа. Стерильность, одноразовые инструменты. Лучшие американские краски «Eternal ink», «Intenze», и «Dinamic», не вызывающие аллергической реакции. ИСПРАВЛЕНИЕ СТАРЫХ ТАТУИРОВОК. УДАЛЕНИЕ ТАТУИРОВОК ЛАЗЕРОМ Q-switched Nd:YAG. Не оставляет шрамов.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

YOUR IDEA

Ви пропонуєте бачення тату, яке вам подобається. Ви можете звертатися з готовим екскізом або ж ми на основі вашої ідеї створюємо індивідуально для вас графіку.

SKETCH

Пророблюємо ваше бачення після якого малюється індивідуальний скетч вашого тату або ви пропонуєте ваш скетч тату. Реалізовуємо самі неймовірні ідеї.

PRICING

На основі вашої ідеї прораховуємо вартість її втілення

TATOOING

Ми наносимо татуювання вашої мрії.

1

Висока якість

Арт студія Dopingtattoo пропонує якісну  роботу, наші майстри мають досвід більше 10 років. Всі художники навчені правильному та безпечному татуюванні та гарантують безпеку для всіх наших клієнтів.

2

Мистецтво тату

Ми пропонуємо наступні види тату: ColorShadowBlackCover upWordsLaserSymbols. Наші художники можуть створювати власні шедеври, на ваше замовлення. Будь-який дизайн, який ви уявляєте, може бути втілений в неперевершене татуювання. Принесіть всі ваші ідеї і посилання ... листівки, роздруківки, фотографії і т.д., щоб створити своє власне мистецтво на тілі.

3

Безпека

Безпека клієнтів є на першому місці в арт студії Dopingtattoo. Ми гарантуємо, що всі інструменти та матеріали для татуювання  викидаються або стерилізуються.

TOP

Pin It on Pinterest